سپیدار محاسب ماندگار

نمایندگی فروش، استقرار و پشتیبانی سپیدار و دشت در مشهد

درباره فعالیت های ما بیشتر بدانید

نرم افزار حسابداری شرکتی

سیپدار ابری

نرم افزار حسابداری شرکتی

سپیدار

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

دشت

قیمت دشت (نرم افزار حسابداری فروشگاهی)

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت، یک نرم افزار قدرتمند با کاربری ساده، مناسب برای فروشگاه های مختلف میباشد که توسط شرکت بزرگ همکاران سیستم کدنویسی شده است.

شرکت سپیدار محاسب ماندگار، نمایندگی سپیدار سیستم در مشهد میباشد که در زمینه فروش، نصب و استقرار، آموزش و پشتیبانی نرم افزار سپیدار و دشت و همچنین سپیدار ابری سالهاست مشغول فعالیت می باشد.

نرم افزار حسابداری دشت دارای 10 نسخه مجزا متناسب با فروشگاه شما میباشد.

نسخه عمومی دشت، نسخه پوشاک کیف و کفش دشت، نسخه لوازم آرایش و بهداشتی دشت، نسخه سوپر مارکت دشت، نسخه لوازم یدکی دشت، نسخه ابزار و یراق آلات دشت، نسخه قنادی آجیل و خشکبار دشت، نسخه کامپیوتر و موبایل دشت، نسخه لوازم خانگی دشت، نسخه لوازم تحریر دشت

این نرم افزار در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته مطابق با نیاز شما قابل سفارش است. همچنین میتوانید به تعداد صندوق فروشگاه و یا به تعداد دفتر حساب فروشگاه قفل های خود را افزایش دهید.

میتوانید برای اطلاع دقیق تر از اینکه چه نسخه ای و با چه سطحی مناسب فروشگاه شما میباشد و مشاوره قبل از خرید نرم افزار دشت با ما تماس بگیرید و یا فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به صورت رایگان به شما مشاوره دهند.

نکات مهم:

1. جهت اطلاع دقیق از قیمت دشت مطابق با نیاز فروشگاه شما، میتوانید از کارشناسان سپیدار محاسب، مشاوره رایگان بگیرید.

2. مبلغ 0.09% مالیات به مجموع کل افزوده خواهد شد.