نرم افزار حسابداری خدماتی

سپیدار محاسب ماندگار 

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره تمام عملیات مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می کند؛ همچنین با در اختیار گذاشتن گزارش های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به هنگام را برای شما به ارمغان می آورد. این بسته با 4 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخگوی شرکت های خدماتی است.

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار محاسب، نماینده سپیدار مشهد

چرا نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار؟ 

  • تعیین نوع فروش برای خدمات متفاوت؛ مدیریت فروش خدمات
  • تهیه‌ی در لحظه‌ی صورت حساب طرف مقابل؛ ارتباط شفاف با مشتریان
  • تعیین مدل‌های گوناگون پورسانت؛ تعریف واسط و محاسبه‌ی خودکار پورسانت بر مبنای تسویه یا عدم تسویه فاکتور
  • ثبت عملیات مرتبط با چک‌‎های دریافتی و پرداختی؛ مدیریت تمام دریافت‌ها و پرداخت‌ها
  • تهیه‌ی خودکار صورت مغایرت بانکی؛ صرفه‌جویی در زمان، جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات کاربری
heavy
مشاوره خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار محاسب

سوالات متداول پیش از خرید

پاسخگوی سوالات شما در همه مراحل تصمیم گیری و خرید نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار هستیم.

نرم افزار حسابداری خدماتی شامل چه سیستم هایی است؟

این بسته با 4 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخگوی شرکت های خدماتی است. این بسته به شکل تک کاربر است و امکان اضافه کردن کاربر نیز هست. همچنین شما امکان ثبت اطلاعات دو شرکت را به شکل مجزا دارید.

بسته های خدماتی مناسب چه شرکت هایی است؟

این سیستم مناسب شرکت هایی است که فعالیت اصلی آنها ارائه خدمات به مشتریان است و در ازای آن ها دستمزد دریافت می کنند. معمولا تخصص چنین شرکت هایی در ارائه خدمات از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مزایای خرید نرم افزار حسابداری خدماتی چیست؟

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره ی تمام عملیات مرتبط با چک های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می کند؛ همچنین با در اختیار گذاشتن گزارش های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به هنگام را برای شما به ارمغان می آورد.

نحوه خرید نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار چیست؟

در صورتی که قصد استفاده از نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار سیستم را دارید، کافی است با ما تماس بگیرید. نمایندگی سپیدار مشهد در یک جلسه نسخه دمو را به شما معرفی می کنند. همچنین با توجه به ماهیت کسب و کار و ابعاد شرکت شما بهترین سیستم خدماتی را متناسب نیاز شما آماده می کنند. پس از خرید نیز همکاران ما برای آموزش کامل نرم افزار حسابداری خدماتی همراه شما هستند.