نرم افزار حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی دشت نمایندگی همکاران سیستم مشهد

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت کاربرپسند و باسرعت و قدرت برای حسابداری و مدیریت فروشگاه های آرایشی و بهداشتی

حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی دشت، محاسب ماندگار نمایندگی سپیدار مشهد

خرید نرم افزار حسابدرای لوازم آرایشی و بهداشتی دشت

نرم افزار حسابداری دشت، نسخه ای تحت عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی برنامه نویسی و ارائه کرده است که مناسب مدیریت حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد.

برای همه فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی این نسخه جهت افزایش و بهبود سرعت و دقت در عملیات فروش و کنترل موجودی بسیار کاربردی است. در این نسخه بیش از دوازده هزار کالا به همراه بارکد از پیش تعریف شده است. به روزرسانی قیمت محصولات بسیار ساده حتی در حین فروش امکان پذیر است. همچنین میتوان گزارشاتی مانند پرفروش ترین و کم فروش ترین کالاها، پرسودترین و کم سود ترین محصولات و … در بازه های زمانی مختلف تهیه کرد. شناسایی محصولات با استفاده از دستگاه بارکدخوان، امکان صدور فاکتور فروش را بسیار سریع و دقیق کرده است. تخفیف های متنوع به صورت پلکانی و شرطی به ازای مقدار خرید مشتری، قابل تعریف می باشد.

جهت افزایش هرچه بیشتر سرعت و دقت در عملیات حسابداری (خرید و فروش، محاسبه سود و زیان، انبار داری، مانده حساب، پشتیبان گیری خودکار و غیره) در فروشگاه میتوان از این پک استفاده کرد. همچنین این نسخه حسابداری، در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته ارائه شده است که برحسب نیاز کسب و کار شما قابل استفاده میباشد.


مهندس سیدمحمد سیدموسوی

نمایندگی رسمی و فعال دشت در مشهد و شهرهای اطراف